Mecz Raków Częstochowa kontra Warta Poznań zakończony wynikiem 1-0 na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków

Dnia 2022-07-15 16:00 na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 1. Na przeciw siebie stanęły Raków Częstochowa i Warta Poznań.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Raków Częstochowa a Warta Poznań wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

 

Gole strzelali: V. Gutkovskis 79' 1-0 M. Wdowiak

Żółte kartki Raków Częstochowa: Fran Tudor 64'

Żółte kartki Warta Poznań: Jakub Kiełb 76'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Sędzią głównym tego spotkania był Jaroslaw Przybyl, Polska. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Raków Częstochowa zmierzy się już z FC Astana, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Warta Poznań z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Korona Kielce.

Liczna grupa kibiców śledzi potyczki w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak przykładowo Fran Tudor Jakub Kiełb nieustannie zapewniają fantastycznym kibicom emocje sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy drużynami ligowymi zdarzają się niezwykle nieustępliwe, nie często bywa, że spotkania nas nudzą. Trafiamy na zapadające w pamięć asysty i sytuacje podbramkowe, ostre faule, które dodają smaczku całemu widowisku. Z tego względu warto oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Udział takich zespołów jak Raków Częstochowa oraz Warta Poznań w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Miejski Stadion Piłkarski Raków.