Dnia 2021-09-12 15:30 miał miejsce mecz pomiędzy Raków Częstochowa oraz Lech Poznan zakończony wynikiem 2-2

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Raków Częstochowa a Lech Poznan wynik to 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2021-09-12 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Raków odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 7. Zmierzyły się Raków Częstochowa oraz Lech Poznan.

Gole strzelali: M. Cebula 14' 1-0 S. Musiolik 48' 2-0 F. Sturgeon J. Amaral 57' 2-1 J. Kaminski M. Ishak 73' 2-2

Żółte kartki Raków Częstochowa: M. Poletanovic 31' T. Petrasek 70' M. Wdowiak 90'

Żółte kartki Lech Poznan: P. Tiba 69' M. Ishak 70' M. Skorza 72' B. Douglas 87'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Główny arbiter spotkania - S. Marciniak. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Raków Częstochowa stawi czoła Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów oraz Legia Warszawa natomiast Lech Poznan z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia oraz SKRA Częstochowa.

Coraz częściej fani futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Liczące się zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak między innymi M. Poletanovic P. Tiba systematycznie serwują kapitalnym kibicom wiele wspaniałych wrażeń. Zdarzają się wyśmienite asysty i bramki, nieczyste sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, które dodają niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Potyczki pomiędzy piłkarzami są niezwykle zażarte, niezwykle rzadko bywa definitywnie, że mecze męczą fana. Z tego względu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich,oglądać spotkania piłkarskiej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Raków Częstochowa oraz Lech Poznan i ich udział w Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Raków.