Raków Częstochowa - Zaglebie Lubin, wynik spotkania 4-0

Raków Częstochowa - Zaglebie Lubin, wynik końcowy 4-0. W dniu 2021-11-27 19:00 na obiekcie sportowym Stadion Raków rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 16 pomiędzy Raków Częstochowa a Zaglebie Lubin.

Po pierwszej połowie spotkania między Raków Częstochowa i Zaglebie Lubin wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

 

Gole strzelali: V. Gutkovskis 28' 1-0 B. Lederman Ivi López 47' 2-0 G. Papanikolaou Ivi López 78' 3-0 V. Gutkovskis M. Poletanović 90' 4-0

Żółte kartki Raków Częstochowa: Fábio Sturgeon 43' Ben Lederman 55'

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Jakub Żubrowski 13' Łukasz Poreba 14' Patryk Kusztal 17' Jakub Wójcicki 26'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin: Aleksandar Pantić 62'

Główny arbiter spotkania to Sebastian Krasny, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Raków Częstochowa stawi czoła Nieciecza, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk i Piast Gliwice a Zaglebie Lubin zmierzy się z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Wisla Krakow.

Wielu fanów futbolu z zaangażowaniem śledzi ciekawe starcia ligi Ekstraklasa. Uzdolnione zespoły piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak Fábio Sturgeon Jakub Żubrowski wielokrotnie zapewniają wspaniałym fanom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, przepiękne asysty i bramki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między drużynami bywają zaciekłe, rzadko bywa definitywnie, iż zmagania przynudzają. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Raków Częstochowa i Zaglebie Lubin jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Raków.