Mecz Raków Częstochowa - Cracovia Krakow zakończony wynikiem 4-1

Raków Częstochowa - Cracovia Krakow, wynik końcowy 4-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Raków Częstochowa i Cracovia Krakow wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-1.

Dnia 2023-03-18 19:00 na obiekcie sportowym Miejski Stadion Piłkarski Raków odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 25 pomiędzy Raków Częstochowa a Cracovia Krakow.

Gole strzelali: M. Rakoczy 16' 0-1 V. Gutkovskis 38' 1-1 F. Tudor B. Nowak 59' 2-1 Ivi López 65' 3-1 M. Cebula 84' 4-1

Żółte kartki Raków Częstochowa:

Żółte kartki Cracovia Krakow: Benjamin Källman 4' Jani Atanasov 7' Takuto Oshima 15' Patryk Makuch 69' Paweł Jaroszyński 83' Jakub Jugas 88'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Cracovia Krakow: Jani Atanasov 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Jaroslaw Przybyl, Polska. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Raków Częstochowa stawi czoła Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna i Radomiak Radom. Kolejno natomiast Cracovia Krakow z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Radomiak Radom.

Dzisiaj wierni fani z entuzjazmem śledzą starcia ligi Ekstraklasa. Uzdolnione piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak między innymi Benjamin Källman często zapewniają fantastycznym miłośnikom wiele emocji. Zdarzają się bezwzględne faule, zapadające w pamięć asysty i sytuacje podbramkowe, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Interesujące potyczki pomiędzy graczami okazują się bardzo zajadłe, nie często bywa, iż są to potyczki drętwe. Z tego powodu warto oglądać widowiska piłkarskie ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Udział takich zespołów jak Raków Częstochowa i Cracovia Krakow w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Miejski Stadion Piłkarski Raków.