Na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się mecz między Cracovia Krakow i Raków Częstochowa zakończony wynikiem 1-0

Cracovia Krakow kontra Raków Częstochowa, wynik 1-0. W dniu 2021-11-22 19:30 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 15 pomiędzy Cracovia Krakow a Raków Częstochowa.

Pierwsza połowa meczu między Cracovia Krakow i Raków Częstochowa zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: O. Kakabadze 69' 1-0

Żółte kartki Cracovia Krakow: Michal Siplak 27' Pelle van Amersfoort 74' Filip Piszczek 90'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Patryk Kun 12' Fran Tudor 18'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Cracovia Krakow stanie naprzeciw Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna i Slask Wroclaw a Raków Częstochowa zmierzy się z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk i Piast Gliwice.

Mnóstwo kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi niezwykle ciekawe poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Fascynujące zespoły futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak Michal Siplak Patryk Kun często serwują wspaniałym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy widowiskowe asysty i sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Potyczki między drużynami bywają zagorzałe, nie często zdarza się, iż zmagania nas nudzą. Warto więc przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych iprzeglądać spotkania piłkarskie ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Cracovia Krakow i Raków Częstochowa i ich udział w Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.