Na obiekcie Stadion Raków miał miejsce mecz między Raków Częstochowa oraz Jagiellonia zakończony wynikiem 5-0

Raków Częstochowa kontra Jagiellonia, wynik końcowy 5-0. W dniu 2021-12-18 19:00 na obiekcie sportowym Stadion Raków odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 19. Na przeciw siebie stanęły Raków Częstochowa oraz Jagiellonia.

Po pierwszej połowie spotkania między Raków Częstochowa a Jagiellonia wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 5-0.

Gole strzelali: Sturgeon 52' 1-0 P. Kun A. Niewulis 64' 2-0 Ivi López Ivi López 80' 3-0 M. Wdowiak M. Wdowiak 82' 4-0 B. Lederman Z. Arsenić 88' 5-0 Ivi López

Żółte kartki Raków Częstochowa: Giannis Papanikolaou 28' Andrzej Niewulis 44'

Żółte kartki Jagiellonia: Andrzej Trubeha 37' Karol Struski 67'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Musial, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Raków Częstochowa stawi czoła Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom oraz Gornik Zabrze a Jagiellonia z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze oraz Cracovia Krakow.

Oddani fani futbolu z zapałem śledzą niezwykle ciekawe potyczki w lidze Ekstraklasa. Interesujące futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak Giannis Papanikolaou Andrzej Trubeha niejednokrotnie zaserwowały wspaniałym sympatykom wiele przeżyć. Zapadające w pamięć zmagania między drużynami bywają zaciekłe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, że zmagania nie są interesujące. Natrafiamy na bezwzględne faule kończące się wielokrotnie żółtą kartką, przepiękne asysty i gole zapewniające niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Z tego powodu warto oglądać mecze futbolowe ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Raków Częstochowa i Jagiellonia i ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Raków.