Mecz pomiędzy Raków Częstochowa i Gornik Zabrze dnia 2021-12-15 17:00 - wynik 1-2

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Raków Częstochowa a Gornik Zabrze wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2021-12-15 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Raków rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki - 5. Zmierzyły się Raków Częstochowa i Gornik Zabrze.

Gole strzelali: M. Wdowiak 16' 1-0 G. Papanikolaou Jesús Jiménez 66' 1-1 K. Kubica M. Cholewiak 83' 1-2 P. Wiśniewski

Żółte kartki Raków Częstochowa: Ben Lederman 28' Tomáš Petrášek 71'

Żółte kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Główny sędzia meczu - Damian Sylwestrzak, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Raków Częstochowa zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom i Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Gornik Zabrze podejmie Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Raków Częstochowa.

Dzisiaj wierni kibice futbolu śledzą starcia ligi Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe drużyny i piłkarze jak Ben Lederman częstokroć zagwarantowały kapitalnym sympatykom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Cieszące oko walki pomiędzy drużynami bywają bardzo bezkompromisowe, nie często bywa jednoznacznie, że są to mecze mało interesujące. Często trafiamy na brutalne faule zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką, efektowne gole oraz asysty, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Ekstraklasa. Raków Częstochowa oraz Gornik Zabrze i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Raków.