Na stadionie Stadion Bruk-Bet odbył się mecz między Nieciecza i Raków Częstochowa zakończony wynikiem 0-3

Nieciecza - Raków Częstochowa 0-3.

Po pierwszej połowie meczu między Nieciecza a Raków Częstochowa wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-3.

W dniu 2022-04-16 13:00 na stadionie Stadion Bruk-Bet rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 29 pomiędzy Nieciecza a Raków Częstochowa.

Gole strzelali: Ivi López 36' 0-1 V. Gutkovskis 62' 0-2 S. Musiolik 90' 0-3 I. Sapała

Żółte kartki Nieciecza: Piotr Wlazło 27'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Patryk Kun 33'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Główny arbiter meczu to Daniel Stefanski, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Nieciecza stawi czoła Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Górnik Łęczna a Raków Częstochowa podejmie Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Lech Poznan.

Dzisiaj liczni fani futbolu śledzą ciekawe potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Fascynujące futbolowe zespoły z tej ligi i zawodnicy jak Piotr Wlazło Patryk Kun nieustannie serwują pierwszorzędnym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Natrafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem, idealne bramki i asysty, które dodają wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Walki między zawodnikami z ligi bywają zażarte, rzadko bywa, iż są to mecze nudne. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa. Nieciecza oraz Raków Częstochowa i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion Bruk-Bet.