Mecz Raków Częstochowa - Piast Gliwice zakończony wynikiem 1-0

W dniu 2021-12-10 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Raków rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 18 pomiędzy Raków Częstochowa a Piast Gliwice.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Raków Częstochowa i Piast Gliwice zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: M. Wdowiak 90' 1-0

Żółte kartki Raków Częstochowa: Andrzej Niewulis 53'

Żółte kartki Piast Gliwice: Tom Hateley 90'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Kos, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Raków Częstochowa stawi czoła Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Wisla Krakow a Piast Gliwice zmierzy się z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec i Pogon Szczecin.

Coraz częściej zauważamy, że liczni fani piłki nożnej śledzą poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Składające się z uzdolnionych obrońców/napastników zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze tacy jak Andrzej Niewulis Tom Hateley często gwarantują wspaniałym kibicom mnóstwo niesamowitych przeżyć. Nieprzerwanie natrafiamy na wspaniałe asysty czy gole, brutalne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Potyczki pomiędzy zawodnikami bywają nader zajadłe, nie często okazuje się, że są to zmagania usypiające. Warto więc śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa. Raków Częstochowa i Piast Gliwice oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Raków.