Mecz pomiędzy Miedz Legnica i Raków Częstochowa dnia 2023-04-22 15:30 na stadionie Stadion im. Orła Białego: wynik końcowy 0-2

Miedz Legnica - Raków Częstochowa, wynik 0-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Miedz Legnica oraz Raków Częstochowa zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

W dniu 2023-04-22 15:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Orła Białego rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 29 pomiędzy Miedz Legnica a Raków Częstochowa.

Gole strzelali: D. Tront 35' 0-1 B. Racovițan 76' 0-2 F. Piasecki

Żółte kartki Miedz Legnica: Koldo Obieta Alberdi 36' Dawid Drachal 74' Andrzej Niewulis 83' Ángelo Henríquez 84'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Giannis Papanikolaou 23' Tomáš Petrášek 55'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Główny arbiter spotkania to Lukasz Kuzma, Polska. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Miedz Legnica stanie naprzeciw Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Pogon Szczecin natomiast Raków Częstochowa zmierzy się z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Korona Kielce.

Wierni kibice śledzą starcia w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Koldo Obieta Alberdi Giannis Papanikolaou niejednokrotnie zaserwowały fantastycznym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się niezwykłe asysty oraz sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje z faulem zakończone czerwoną kartką zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi są niezwykle zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się jednoznacznie, że są to potyczki usypiające. Dlatego też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych, oglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich zespołów jak Miedz Legnica oraz Raków Częstochowa z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion im. Orła Białego.