Dnia 2023-04-01 15:30 miał miejsce mecz Legia Warszawa vs Raków Częstochowa: wynik końcowy 3-1

Legia Warszawa vs Raków Częstochowa wynik 3-1. Dnia 2023-04-01 15:30 na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 26. Zmierzyły się Legia Warszawa i Raków Częstochowa.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Legia Warszawa i Raków Częstochowa zakończyła się wynikiem 2-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: T. Pekhart 15' 1-0 E. Muçi R. Augustyniak 30' 2-0 B. Kapustka B. Nowak 32' 2-1 Ivi López P. Wszołek 63' 3-1 F. Mladenović

Żółte kartki Legia Warszawa: Bartosz Kapustka 12' Paweł Wszołek 64' Carlitos 90'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Giannis Papanikolaou 2'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był Piotr Lasyk, Polska. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Legia Warszawa stanie naprzeciw Kalisz, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Lech Poznan natomiast Raków Częstochowa z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom i Widzew Łódź.

Fani piłki nożnej śledzą potyczki w lidze Ekstraklasa. Fascynujące zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Bartosz Kapustka Giannis Papanikolaou nieraz zapewniły kapitalnym sympatykom mnóstwo niezapomnianych emocji. Niesamowite walki pomiędzy zawodnikami z ligi są zagorzałe, nie często bywa definitywnie, że są to mecze usypiające. Bardzo często zdarzają się nieczyste sytuacje na faul, widowiskowe sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa. Udział takich znanych drużyn jak Legia Warszawa i Raków Częstochowa w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.