Raków Częstochowa - Nieciecza, wynik meczu 3-2

Raków Częstochowa - Nieciecza, wynik 3-2. Dnia 2021-10-23 10:30 na obiekcie sportowym Stadion Raków odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 12 pomiędzy Raków Częstochowa a Nieciecza.

Pierwsza połowa meczu między Raków Częstochowa a Nieciecza zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

Gole strzelali: N. Tekijaški 6' 1-0 N. Tekijaški 58' 1-1 Ivi López 63' 2-1 F. Tudor T. Petrášek 78' 3-1 F. Tudor M. Mešanović 90' 3-2 M. Grzybek

Żółte kartki Raków Częstochowa: Tomáš Petrášek 45'

Żółte kartki Nieciecza: Marcin Wasielewski 26' Nemanja Tekijaški 65' Michal Bezpalec 90'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Nieciecza:

Główny arbiter spotkania to Daniel Stefanski, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Raków Częstochowa zmierzy się już z Kalisz, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna i Pogon Szczecin. Kolejno natomiast Nieciecza z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw i Wisla Plock.

W dzisiejszych czasach wierni fani futbolu z zapałem śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Utalentowane piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze tacy jak Tomáš Petrášek Marcin Wasielewski raz za razem zaserwowały wyborowym sympatykom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Systematycznie zdarzają się bezwzględne faule, widowiskowe bramki oraz asysty dodające wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Cieszące oko zmagania między piłkarzami są nieustępliwe, rzadko okazuje się koniec końców, iż są to mecze nie warte uwagi. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać widowiska sportowe popularnej ligi Ekstraklasa i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Raków Częstochowa oraz Nieciecza jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Raków.