Na stadionie Stadion Raków dnia 2022-02-25 17:00 miał miejsce mecz pomiędzy Raków Częstochowa oraz Wisla Plock - wynik końcowy 2-0

Raków Częstochowa kontra Wisla Plock wynik 2-0.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Raków Częstochowa oraz Wisla Plock wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Dnia 2022-02-25 17:00 na stadionie Stadion Raków odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 23. Zmierzyły się ze sobą Raków Częstochowa oraz Wisla Plock.

Gole strzelali: V. Gutkovskis 32' 1-0 G. Papanikolaou M. Wdowiak 59' 2-0 D. Sorescu

Żółte kartki Raków Częstochowa: Fran Tudor 41' Tomáš Petrášek 55' Jakub Arak 85'

Żółte kartki Wisla Plock: Rafał Wolski 39' Dušan Lagator 50' Dominik Furman 51'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny sędzia meczu - Sebastian Krasny, Polska. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Raków Częstochowa zmierzy się już z Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Lech Poznan oraz Stal Mielec a Wisla Plock z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia oraz Slask Wroclaw.

Dzisiaj mnóstwo kibiców z zaangażowaniem śledzi pasjonujące starcia w lidze Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie drużyny z ligi oraz piłkarze jak Fran Tudor Rafał Wolski nierzadko zagwarantowały wyborowym sympatykom emocje z najwyższej półki. Wspaniałe potyczki pomiędzy graczami z ligi bywają zajadłe, bardzo rzadko okazuje się jednoznacznie, iż potyczki męczą. Regularnie trafiamy na przepiękne bramki i asysty, bezwzględne sytuacje na faul, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego powodu warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych orazoglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Raków Częstochowa oraz Wisla Plock i ich udział w Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Raków.