Spotkanie Pogon Szczecin - Raków Częstochowa, wynik 0-2

Pogon Szczecin - Raków Częstochowa zakończony wynikiem 0-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Pogon Szczecin oraz Raków Częstochowa wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2023-03-05 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Pogon Szczecin i Raków Częstochowa.

Gole strzelali: Vladyslav Kochergin 38' 0-1 Ben Lederman Jean Carlos 53' 0-2 Vladislavs Gutkovskis

Żółte kartki Pogon Szczecin: Konstantinos Triantafyllopoulos 45'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Vladislavs Gutkovskis 65' Giannis Papanikolaou 80'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Główny sędzia spotkania - Szymon Marciniak, Polska. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Pogon Szczecin stanie naprzeciw Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Korona Kielce i Lech Poznan natomiast Raków Częstochowa podejmie Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Legia Warszawa.

W dzisiejszych czasach oddani kibice z entuzjazmem śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Mocne zespoły futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak między innymi Konstantinos Triantafyllopoulos Vladislavs Gutkovskis nieustannie zapewniają pierwszorzędnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Interesujące walki między graczami bywają bardzo zażarte, rzadko bywa definitywnie, że są to zmagania usypiające. Nieprzerwanie natrafiamy na bezlitosne faule zakończone wielokrotnie żółtą kartką, wyśmienite sytuacje podbramkowe i asysty gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych, oglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich zespołów jak Pogon Szczecin oraz Raków Częstochowa w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.