Mecz Raków Częstochowa kontra Wisla Krakow zakończony wynikiem 2-0 na obiekcie Stadion Raków

 

Pierwsza połowa spotkania między Raków Częstochowa oraz Wisla Krakow zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2022-02-06 14:00 na stadionie Stadion Raków odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Raków Częstochowa i Wisla Krakow.

Gole strzelali: Fran Tudor 55' 1-0 Mateusz Wdowiak 74' 2-0

Żółte kartki Raków Częstochowa:

Żółte kartki Wisla Krakow: Matěj Hanousek 47' Sebastian Ring 77'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny sędzia spotkania - Szymon Marciniak, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Raków Częstochowa zmierzy się już z Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze i Wisla Plock. Kolejno natomiast Wisla Krakow zmierzy się z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Legia Warszawa.

Coraz częściej liczni kibice śledzą starcia, które startują w lidze Ekstraklasa. Fascynujące zespoły futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak m.in. Matěj Hanousek wielokrotnie serwują wspaniałym sympatykom emocje z najwyższej półki. Nieprzerwanie obserwujemy wyśmienite gole czy asysty, nieczyste faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, które gwarantują niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Cieszące oko walki między graczami okazują się zażarte, niezwykle rzadko bywa, że spotkania przynudzają. Warto więc śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych orazśledzić mecze futbolowe lubianej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Raków Częstochowa oraz Wisla Krakow jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Raków.