Mecz Piast Gliwice - Raków Częstochowa zakończony wynikiem 0-1

Dnia 2022-10-06 18:45 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 12. Zmierzyły się ze sobą Piast Gliwice oraz Raków Częstochowa.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Piast Gliwice oraz Raków Częstochowa zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: 0 F. Tudor 90' 0-1

Żółte kartki Piast Gliwice: Patryk Dziczek 90' Tom Hateley 90'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Vladyslav Kochergin 54' Tomáš Petrášek 57' Tomáš Petrášek 90'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Raków Częstochowa: Tomáš Petrášek 90'

Główny sędzia spotkania to Krzysztof Jakubik, Polska. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Piast Gliwice stawi czoła Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Stal Mielec oraz Radomiak Radom natomiast Raków Częstochowa z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Korona Kielce.

Coraz częściej liczna grupa fanów piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzi potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Liczące się futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak m.in. Patryk Dziczek Vladyslav Kochergin nieustannie serwują kapitalnym miłośnikom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Natrafiamy na efektowne gole i asysty, bezlitosne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają bezkompromisowe, nie często zdarza się koniec końców, że są to widowiska nie warte uwagi. Zachęcamy, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych,śledzić spotkania sportowe znakomitej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich zespołów jak Piast Gliwice oraz Raków Częstochowa z ligi Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski.