Na obiekcie Stadion Miejski w Mielcu dnia 2023-02-10 17:00 odbyło się spotkanie między Stal Mielec i Raków Częstochowa zakończone wynikiem 0-0

Pierwsza część spotkania między Stal Mielec a Raków Częstochowa zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

W dniu 2023-02-10 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski w Mielcu rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 20. Zmierzyły się Stal Mielec i Raków Częstochowa.

Gole strzelali:

Żółte kartki Stal Mielec: Piotr Wlazło 52' Bartłomiej Ciepiela 90'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Bartosz Nowak 35' Jean Carlos 42'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Główny arbiter meczu to Daniel Stefanski, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Stal Mielec zmierzy się już z Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze i Piast Gliwice. Kolejno natomiast Raków Częstochowa z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Motor Lublin.

Oddani fani piłki nożnej śledzą niezwykle ciekawe starcia w lidze Ekstraklasa. Interesujące drużyny futbolowe i piłkarze jak Piotr Wlazło Bartosz Nowak nieraz zapewniły kapitalnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Często obserwujemy idealnie wyliczone asysty czy gole, ostre faule zakończone niejednokrotnie żółtą kartką, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Potyczki między zawodnikami bywają bardzo zażarte, nie często okazuje się, że zmagania przynudzają. Serdecznie zachęcamy każdego fana, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich, śledzić spotkania sportowe lubianej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udział takich drużyn jak Stal Mielec oraz Raków Częstochowa w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski w Mielcu.