Dnia 2022-10-30 16:30 miał miejsce mecz pomiędzy Lech Poznan i Raków Częstochowa: wynik 1-2

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Lech Poznan a Raków Częstochowa zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Dnia 2022-10-30 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Poznań odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Lech Poznan i Raków Częstochowa.

Gole strzelali: Patryk Kun 49' 0-1 Bartosz Nowak Michał Skóraś 67' 1-1 Fabian Piasecki 90' 1-2 Ivi López

Żółte kartki Lech Poznan: Ľubomír Šatka 8' Filip Szymczak 59' Mikael Ishak 85' Michał Skóraś 89' Filip Marchwiński 90' Artur Sobiech 90'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Fran Tudor 73' Mateusz Wdowiak 89' Zoran Arsenić 90' Vladan Kovačević 90'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Główny sędzia spotkania - Pawel Raczkowski, Polska. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Lech Poznan stawi czoła Villarreal, następne spotkania z drużynami Korona Kielce i Jagiellonia natomiast Raków Częstochowa z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Zaglebie Lubin.

Wierni kibice śledzą poczynania ligi Ekstraklasa. Liczące się drużyny futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Ľubomír Šatka Fran Tudor nieraz zapewniły wspaniałym sympatykom wiele pozytywnych wrażeń. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi są zażarte, nie często okazuje się, iż są to spotkania nudne. Bardzo często natrafiamy na brutalne sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką, zapadające w pamięć gole oraz asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego względu warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać spotkania sportowe znanej ligi Ekstraklasa. Lech Poznan i Raków Częstochowa jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Poznań.