Spotkanie Lechia Gdansk kontra Raków Częstochowa zakończone wynikiem 0-3

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Lechia Gdansk a Raków Częstochowa zakończyła się 0-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-3.

Dnia 2022-10-15 13:00 na obiekcie sportowym Polsat Plus Arena Gdańsk rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 13 pomiędzy Lechia Gdansk a Raków Częstochowa.

Gole strzelali: P. Kun 6' 0-1 B. Nowak 21' 0-2 M. Wdowiak 47' 0-3 S. Svarnas

Żółte kartki Lechia Gdansk: Henrik Castegren 53'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Fran Tudor 64' Giannis Papanikolaou 64'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Główny sędzia meczu to Jaroslaw Przybyl, Polska. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Lechia Gdansk zmierzy się już z Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin oraz Stal Mielec. Kolejno natomiast Raków Częstochowa z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce oraz Lech Poznan.

Liczni fani śledzą bardzo fascynujące potyczki w lidze Ekstraklasa. Liczące się drużyny futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy jak Henrik Castegren Fran Tudor nierzadko zapewniły pierwszorzędnym kibicom emocje sięgające zenitu. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi zdarzają się nader zażarte, nie często bywa, że spotkania nas męczą. Obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul, przepiękne asysty czy gole, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego fana, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich,przeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Lechia Gdansk oraz Raków Częstochowa jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Polsat Plus Arena Gdańsk.