Dnia 2022-10-02 15:30 miało miejsce spotkanie Widzew Łódź vs Raków Częstochowa - wynik 0-0

Widzew Łódź vs Raków Częstochowa, wynik końcowy 0-0.

Pierwsza połowa meczu między Widzew Łódź oraz Raków Częstochowa zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-10-02 15:30 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 11 pomiędzy Widzew Łódź a Raków Częstochowa.

Gole strzelali:

Żółte kartki Widzew Łódź:

Żółte kartki Raków Częstochowa: Zoran Arsenić 2' Bartosz Nowak 16'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Widzew Łódź stawi czoła Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Miedz Legnica natomiast Raków Częstochowa podejmie Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica i Lechia Gdansk.

Mnóstwo kibiców śledzi poczynania ligi Ekstraklasa. Mocne zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak m.in. Zoran Arsenić raz za razem gwarantują kapitalnym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy efektowne asysty i sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Walki między zawodnikami z ligi bywają zajadłe, nie często zdarza się, iż są to zmagania nie warte uwagi. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich,oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich drużyn jak Widzew Łódź oraz Raków Częstochowa z ligi Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski Widzewa Łódź.