Dnia 2023-02-24 17:00 miał miejsce mecz pomiędzy Jagiellonia i Raków Częstochowa - wynik 1-2

Jagiellonia - Raków Częstochowa, wynik 1-2. W dniu 2023-02-24 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Jagiellonia i Raków Częstochowa.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Jagiellonia oraz Raków Częstochowa wynik to 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: Jesús Imaz 3' 1-0 M. Matysik Jean Carlos 38' 1-1 Ivi López T. Petrášek 75' 1-2 P. Kun

Żółte kartki Jagiellonia: Taras Romanczuk 29'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Patryk Kun 43' Gustav Berggren 85'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Główny sędzia spotkania to Pawel Raczkowski, Polska. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Jagiellonia stanie naprzeciw Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze i Zaglebie Lubin a Raków Częstochowa z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Slask Wroclaw.

Wierni kibice z entuzjazmem śledzą potyczki w lidze Ekstraklasa. Mocne zespoły piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak Taras Romanczuk Patryk Kun raz za razem zagwarantowały wyborowym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się ostre sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, wspaniałe gole i asysty, które gwarantują wyjątkowe wrażenia z meczu. Potyczki pomiędzy zawodnikami zdarzają się zajadłe, nie często bywa definitywnie, że są to zmagania nudne. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Jagiellonia oraz Raków Częstochowa jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.