Spotkanie Korona Kielce - Raków Częstochowa, wynik końcowy 1-0

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Korona Kielce i Raków Częstochowa zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2023-05-07 13:00 na obiekcie sportowym Suzuki Arena odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 31. Zmierzyły się Korona Kielce i Raków Częstochowa.

Gole strzelali: Jakub Łukowski 36' 1-0

Żółte kartki Korona Kielce: Dominick Zator 53' Dalibor Takáč 55' Bartosz Kwiecień 77'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Fabian Piasecki 7' Gustav Berggren 26' Stratos Svarnas 30' Marcin Cebula 64' Zoran Arsenić 81' Giannis Papanikolaou 90'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Główny sędzia meczu to Tomasz Kwiatkowski, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Korona Kielce stawi czoła Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i Widzew Łódź a Raków Częstochowa z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Zaglebie Lubin.

Coraz częściej zauważamy, iż wielu kibiców śledzi poczynania w lidze Ekstraklasa. Ciekawe drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak Dominick Zator Fabian Piasecki wielokrotnie gwarantują kapitalnym miłośnikom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Cieszące oko walki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się bardzo zaciekłe, nie często bywa, iż mecze męczą. Często obserwujemy ostre sytuacje z faulem, przechodzące do historii gole czy asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych i oglądać widowiska sportowe lubianej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich drużyn jak Korona Kielce i Raków Częstochowa w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Suzuki Arena.