Spotkanie Raków Częstochowa kontra Lechia Gdansk, wynik końcowy 3-0

 

Po pierwszej połowie meczu między Raków Częstochowa oraz Lechia Gdansk wynik to 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

W dniu 2022-05-21 15:30 na stadionie GKS Stadium odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 34. Zmierzyły się ze sobą Raków Częstochowa i Lechia Gdansk.

Gole strzelali: Ivi López 10' 1-0 M. Wdowiak Ivi López 12' 2-0 F. Tudor V. Gutkovskis 67' 3-0 G. Papanikolaou

Żółte kartki Raków Częstochowa: Fran Tudor 38'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Conrado Buchanelli Holz 36' Jan Biegański 61' Filip Koperski 84' Mario Maloča 89'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Główny arbiter meczu - Damian Sylwestrzak, Polska. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Raków Częstochowa zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Lechia Gdansk z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wielu fanów śledzi bardzo ciekawe poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Interesujące futbolowe drużyny i piłkarze jak Fran Tudor Conrado Buchanelli Holz częstokroć zagwarantowały wyborowym sympatykom wiele wrażeń. Zmagania między drużynami bywają niezwykle nieustępliwe, bardzo rzadko okazuje się ostatecznie, że spotkania męczą. Obserwujemy brutalne sytuacje z faulem zakończone pokazaniem czerwonej kartki, niezwykłe bramki czy asysty gwarantujące niesamowite wrażenia z meczu. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, przeglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Ekstraklasa i przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Raków Częstochowa oraz Lechia Gdansk oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, GKS Stadium.