Raków Częstochowa kontra Piast Gliwice, wynik spotkania - 1-0

Raków Częstochowa kontra Piast Gliwice, wynik 1-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Raków Częstochowa oraz Piast Gliwice zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2023-02-04 14:00 na obiekcie sportowym Miejski Stadion Piłkarski Raków odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Raków Częstochowa oraz Piast Gliwice.

Gole strzelali: J. Czerwiński 40' 1-0

Żółte kartki Raków Częstochowa: Vladyslav Kochergin 58' Mateusz Wdowiak 90'

Żółte kartki Piast Gliwice: Tom Hateley 43' Patryk Dziczek 78'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Główny arbiter meczu to Szymon Marciniak, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Raków Częstochowa zmierzy się już z Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze oraz Jagiellonia. Kolejno natomiast Piast Gliwice zmierzy się z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa oraz Cracovia Krakow.

W dobie dzisiejszych czasów wielu fanów piłki nożnej z zaangażowaniem śledzi potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak Vladyslav Kochergin Tom Hateley raz za razem sprawiają wyborowym sympatykom wiele wrażeń. Nieustannie natrafiamy na efektowne bramki oraz asysty, ostre sytuacje na faul dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe zmagania pomiędzy graczami z ligi są zażarte, rzadko zdarza się koniec końców, iż są to potyczki nudne. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Raków Częstochowa oraz Piast Gliwice w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Miejski Stadion Piłkarski Raków.