Mecz Slask Wroclaw kontra Raków Częstochowa, wynik 1-2

Pierwsza część spotkania między Slask Wroclaw i Raków Częstochowa zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Dnia 2021-10-16 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 11 pomiędzy Slask Wroclaw a Raków Częstochowa.

Gole strzelali: V. Gutkovskis 64' 0-1 Ivi López Ivi López 69' 0-2 V. Gutkovskis M. Praszelik 75' 1-2 Erik Expósito

Żółte kartki Slask Wroclaw: Michał Szromnik 78' Waldemar Sobota 89'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Andrzej Niewulis 30' Fran Tudor 78' Ivi López 79' Jakub Arak 90'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Główny sędzia meczu to Szymon Marciniak, Polska. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Slask Wroclaw stawi czoła Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Nieciecza oraz Jagiellonia. Kolejno natomiast Raków Częstochowa z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz oraz Górnik Łęczna.

Coraz częściej mnóstwo kibiców śledzi potyczki w lidze Ekstraklasa. Mocne futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak Michał Szromnik Andrzej Niewulis systematycznie serwują wyborowym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Regularnie obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtej kartki, efektowne asysty i sytuacje podbramkowe, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Zmagania między drużynami piłkarskimi są nader nieustępliwe, nie często bywa koniec końców, że są to widowiska usypiające. Dlatego też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić widowiska piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa. Slask Wroclaw i Raków Częstochowa i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.