Mecz Stal Mielec - Raków Częstochowa dnia 2021-09-19 10:30 na stadionie Stadion MOSiR: końcowy wynik 0-3

Stal Mielec - Raków Częstochowa, wynik końcowy 0-3.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Stal Mielec oraz Raków Częstochowa zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

W dniu 2021-09-19 10:30 na stadionie Stadion MOSiR odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 8 pomiędzy Stal Mielec a Raków Częstochowa.

Gole strzelali: I. Lopez 58' 0-1 V. Gutkovskis 80' 0-2 F. Tudor M. Wdowiak 90' 0-3 A. Niewulis

Żółte kartki Stal Mielec: M. Jankowski 5' M. Mak 41' R. Straczek 42' M. Sitek 57'

Żółte kartki Raków Częstochowa: T. Petrasek 22' F. Sturgeon 47' M. Wdowiak 67' F. Sturgeon 68' F. Tudor 90'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Raków Częstochowa: F. Sturgeon 68'

Sędzią głównym tego spotkania był P. Malec. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Stal Mielec zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom i Cracovia Krakow a Raków Częstochowa zmierzy się z Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Gornik Zabrze.

Kibice z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Fascynujące piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze jak M. Jankowski T. Petrasek wielokrotnie zagwarantowały wyśmienitym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Zapadające w pamięć walki pomiędzy zawodnikami są niezwykle zaciekłe, bardzo rzadko okazuje się ostatecznie, iż są to widowiska mało interesujące. Trafiamy na nieczyste faule kończące się bardzo często pokazaniem żółtej kartki, widowiskowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, oglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi Ekstraklasa i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak Stal Mielec oraz Raków Częstochowa z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion MOSiR.