Mecz Raków Częstochowa - Radomiak Radom, wynik końcowy 3-0

Dnia 2022-09-17 15:30 na obiekcie sportowym Miejski Stadion Piłkarski Raków rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 10 pomiędzy Raków Częstochowa a Radomiak Radom.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Raków Częstochowa i Radomiak Radom wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.

 

Gole strzelali: F. Piasecki 45' 1-0 S. Svarnas S. Svarnas 46' 2-0 Ivi López Ivi López 52' 3-0

Żółte kartki Raków Częstochowa: Bartosz Nowak 68'

Żółte kartki Radomiak Radom: Dawid Abramowicz 25' Raphael Rossi 33' Filipe Nascimento 41' Thabo Cele 43' Tiago Matos 54' Maurides 57'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Musial, Polska. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Raków Częstochowa stawi czoła Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice oraz Miedz Legnica. Kolejno natomiast Radomiak Radom z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan oraz Slask Wroclaw.

Liczni kibice śledzą potyczki w lidze Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie zespoły z tej ligi oraz piłkarze jak Bartosz Nowak Dawid Abramowicz stale zapewniają wspaniałym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy nieczyste sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem, spektakularne gole czy asysty, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi są bardzo bezkompromisowe, nie często bywa ostatecznie, że są to widowiska nużące. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić spotkania sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Raków Częstochowa i Radomiak Radom z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Miejski Stadion Piłkarski Raków.