Spotkanie Raków Częstochowa kontra Zaglebie Lubin, wynik końcowy 1-1

Raków Częstochowa kontra Zaglebie Lubin zakończony wynikiem 1-1. Dnia 2023-05-27 15:30 na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 34 pomiędzy Raków Częstochowa a Zaglebie Lubin.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Raków Częstochowa a Zaglebie Lubin wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: T. Pieńko 73' 0-1 K. Chodyna G. Berggren 76' 1-1 V. Kochergin

Żółte kartki Raków Częstochowa:

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Saša Živec 86'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Główny sędzia meczu - T. Musial. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Raków Częstochowa zmierzy się już z Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami i natomiast Zaglebie Lubin zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Mnóstwo fanów śledzi poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie drużyny z tej ligi i piłkarze jak Saša Živec często zapewniły wyborowym sympatykom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy idealne asysty czy bramki, ostre sytuacje na faul zapewniające wspaniałe wrażenia z meczu. Walki pomiędzy drużynami bywają zaciekłe, nie często okazuje się koniec końców, iż są to mecze nie warte uwagi. Zachęcamy, żeby śledzić widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Udział takich lubianych zespołów jak Raków Częstochowa i Zaglebie Lubin z ligi Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Miejski Stadion Piłkarski Raków.