Spotkanie Wisla Plock - Raków Częstochowa zakończone wynikiem 1-2

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Wisla Plock a Raków Częstochowa wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Dnia 2023-05-21 15:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Kazimierza Górskiego rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 33 pomiędzy Wisla Plock a Raków Częstochowa.

Gole strzelali: Łukasz Sekulski 10' 1-0 Dominik Furman Vladyslav Kocherhin 81' 1-1 Jean Carlos Vladyslav Kocherhin 85' 1-2 Ben Lederman

Żółte kartki Wisla Plock: Adam Chrzanowski -5' Marko Kolar 43' Mateusz Szwoch 55' Radosław Cielemęcki 62' Steve Kapuadi 83' Martin Šulek 89'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Bogdan Racovitan 14' Wiktor Długosz 90' Jean Carlos 90'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Wisla Plock zmierzy się już z Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Legia Warszawa. Kolejno natomiast Raków Częstochowa zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej wierni fani śledzą ciekawe potyczki, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Mocne piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak Adam Chrzanowski Bogdan Racovitan wielokrotnie gwarantują kapitalnym kibicom wiele niezapomnianych przeżyć. Zmagania między piłkarzami z ligi zdarzają się zaciekłe, rzadko okazuje się, że są to zmagania statyczne. Natrafiamy na nieprzepisowe faule kończące się żółtym kartonikiem, niezwykłe gole oraz asysty dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Wisla Plock oraz Raków Częstochowa jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion im. Kazimierza Górskiego.