Na obiekcie Stadion Zagłębia Lubin dnia 2022-11-12 19:00 odbył się mecz Zaglebie Lubin kontra Raków Częstochowa zakończony wynikiem 1-2

Zaglebie Lubin kontra Raków Częstochowa, wynik 1-2. Dnia 2022-11-12 19:00 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 17. Zmierzyły się Zaglebie Lubin oraz Raków Częstochowa.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Zaglebie Lubin a Raków Częstochowa zakończyła się 0-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: D. Sorescu 18' 0-1 F. Tudor S. Svarnas 28' 0-2 Ivi López K. Chodyna 88' 1-2

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Łukasz Lakomy 80' Jasmin Burić 82' Guram Giorbelidze 90'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Mateusz Wdowiak 82'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Główny sędzia meczu to Pawel Raczkowski, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Zaglebie Lubin zmierzy się już z Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa oraz Piast Gliwice. Kolejno natomiast Raków Częstochowa z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice oraz Stal Mielec.

Coraz częściej zauważamy, że oddani fani futbolu śledzą starcia w lidze Ekstraklasa. Interesujące zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak Łukasz Lakomy Mateusz Wdowiak systematycznie serwują wspaniałym miłośnikom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Cieszące oko potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi zdarzają się bardzo nieustępliwe, nie często zdarza się, że są to zmagania usypiające. Zdarzają się brutalne sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem, wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty zapewniające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. To też warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych,śledzić mecze piłkarskie ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Zaglebie Lubin i Raków Częstochowa jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion Zagłębia Lubin.