Raków Częstochowa kontra Jagiellonia, wynik meczu: 2-2

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Raków Częstochowa i Jagiellonia wynik to 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Dnia 2022-08-14 15:30 na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły Raków Częstochowa i Jagiellonia.

Gole strzelali: B. Nowak 3' 1-0 F. Piasecki B. Nastić 10' 2-0 Nené 63' 2-1 B. Nastić Jesús Imaz 85' 2-2 Marc Gual

Żółte kartki Raków Częstochowa: Bogdan Racovitan 74' Zoran Arsenić 82'

Żółte kartki Jagiellonia: Taras Romanczuk 40' Tomas Prikryl 75' Bogdan Țîru 75' Nené 79' Marc Gual 88' Zlatan Alomerović 90'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Główny arbiter meczu to Damian Sylwestrzak, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Raków Częstochowa stawi czoła Slavia Praha, następne spotkania z drużynami Slavia Praha i Slask Wroclaw a Jagiellonia podejmie Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Odra Opole.

Wielu kibiców śledzi ciekawe poczynania w lidze Ekstraklasa. Złożone z zdolnych obrońców i napastników zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Bogdan Racovitan Taras Romanczuk nieprzerwanie sprawiają pierwszorzędnym fanom wiele wspaniałych przeżyć. Natrafiamy na widowiskowe bramki czy asysty, bezwzględne sytuacje na faul zakończone żółtą kartką, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi są nieustępliwe, rzadko okazuje się, że spotkania męczą fana. Z tego powodu warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych ioglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich zespołów jak Raków Częstochowa i Jagiellonia w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Miejski Stadion Piłkarski Raków.