Pogon Szczecin vs Raków Częstochowa, wynik spotkania - 1-2

Pogon Szczecin vs Raków Częstochowa, wynik końcowy 1-2. Dnia 2022-04-20 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Floriana Krygiera rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 31 pomiędzy Pogon Szczecin a Raków Częstochowa.

Pierwsza połowa spotkania między Pogon Szczecin i Raków Częstochowa zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Gole strzelali: K. Grosicki 25' 1-0 V. Bichakhchyan V. Gutkovskis 47' 1-1 M. Rundić Ivi López 78' 1-2 M. Cebula

Żółte kartki Pogon Szczecin: Jakub Bursztyn -5' Maciej Żurawski 39'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Szymon Czyż 33' Deian Sorescu 58' Ben Lederman 67'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Pogon Szczecin stanie naprzeciw Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk oraz Nieciecza natomiast Raków Częstochowa z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow oraz Zaglebie Lubin.

Mnóstwo kibiców śledzi ekscytujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Składające się z zdolnych graczy zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Jakub Bursztyn Szymon Czyż stale zapewniają wspaniałym sympatykom wiele niezapomnianych wrażeń. Natrafiamy na brutalne faule, idealnie wyliczone asysty i gole zapewniające smaczku całemu widowisku. Walki między graczami bywają niezwykle zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się definitywnie, że są to potyczki nie warte uwagi. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Pogon Szczecin i Raków Częstochowa oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.