Raków Częstochowa - Slask Wroclaw, wynik spotkania: 1-1

Raków Częstochowa - Slask Wroclaw, wynik końcowy 1-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Raków Częstochowa a Slask Wroclaw zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2022-04-10 15:30 na stadionie GKS Stadium rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 28 pomiędzy Raków Częstochowa a Slask Wroclaw.

Gole strzelali: Cayetano Quintana 45' 0-1 Patryk Kun 62' 1-1

Żółte kartki Raków Częstochowa: Valeriane Gvilia 15' Mateusz Wdowiak 80' Fran Tudor 82'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Wojciech Golla 9' Patrick Olsen 42' Dennis Jastrzembski 51' Fabian Piasecki 57' Petr Schwarz 67' Waldemar Sobota 89'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Raków Częstochowa zmierzy się już z Nieciecza, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna i Pogon Szczecin natomiast Slask Wroclaw podejmie Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza i Jagiellonia.

Dzisiaj kibice śledzą pasjonujące potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Interesujące drużyny futbolowe z tej ligi i zawodnicy tacy jak Valeriane Gvilia Wojciech Golla niejednokrotnie zagwarantowały kapitalnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Natrafiamy na ostre faule, niezwykłe asysty i gole, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się bardzo zajadłe, nie często okazuje się definitywnie, iż są to potyczki mało interesujące. Z tego powodu warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić widowiska sportowe ligi Ekstraklasa. Raków Częstochowa oraz Slask Wroclaw jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, GKS Stadium.