Spotkanie pomiędzy Warta Poznań oraz Raków Częstochowa dnia 2022-04-02 13:00: końcowy wynik 0-2

Warta Poznań vs Raków Częstochowa, wynik 0-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Warta Poznań oraz Raków Częstochowa zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2022-04-02 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Groclinu Dyskobolii rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Warta Poznań oraz Raków Częstochowa.

Gole strzelali: R. Ivanov 27' 0-1 Ivi López 75' 0-2

Żółte kartki Warta Poznań: Miguel Luís 78' Daniel Szelągowski 87'

Żółte kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Stefanski, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Warta Poznań stawi czoła Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Stal Mielec oraz Lechia Gdansk a Raków Częstochowa zmierzy się z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw oraz Nieciecza.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice z zaangażowaniem śledzą poczynania ligi Ekstraklasa. Mocne futbolowe zespoły z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak Miguel Luís nieraz zagwarantowały wspaniałym kibicom wiele wrażeń. Regularnie trafiamy na bezwzględne faule, przepiękne asysty i gole, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi są zaciekłe, rzadko bywa, że są to zmagania drętwe. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać spotkania sportowe popularnej ligi Ekstraklasa oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Warta Poznań oraz Raków Częstochowa jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Groclinu Dyskobolii.