Raków Częstochowa kontra Stal Mielec, wynik spotkania 2-1

Dnia 2022-03-14 17:00 na obiekcie sportowym Miejski Stadion Piłkarski Raków odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 25 pomiędzy Raków Częstochowa a Stal Mielec.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Raków Częstochowa a Stal Mielec wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: D. Sorescu 49' 1-0 K. Getinger 69' 1-1 Ivi López 81' 2-1

Żółte kartki Raków Częstochowa: Fran Tudor 13' Zoran Arsenić 47'

Żółte kartki Stal Mielec: Arkadiusz Kasperkiewicz 59'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Główny arbiter spotkania to Malec Pawel, Polska. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Raków Częstochowa zmierzy się już z Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Slask Wroclaw a Stal Mielec zmierzy się z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Warta Poznań.

Oddani kibice śledzą starcia w lidze Ekstraklasa. Utalentowane zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Fran Tudor Arkadiusz Kasperkiewicz systematycznie serwują swoim miłośnikom wiele wspaniałych emocji. Ustawicznie obserwujemy przechodzące do historii bramki oraz asysty, nieczyste sytuacje na faul zakończone żółtą kartką gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy zawodnikami są zajadłe, bardzo rzadko zdarza się ostatecznie, że są to widowiska nie warte uwagi. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich orazśledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Raków Częstochowa oraz Stal Mielec jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Miejski Stadion Piłkarski Raków.