Na stadionie Stadion Poznań dnia 2022-03-06 16:30 odbyło się spotkanie pomiędzy Lech Poznan i Raków Częstochowa zakończone wynikiem 0-1

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Lech Poznan a Raków Częstochowa zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2022-03-06 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Poznań rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 24. Zmierzyły się ze sobą Lech Poznan i Raków Częstochowa.

Gole strzelali: Ivi López 50' 0-1 Fran Tudor

Żółte kartki Lech Poznan: Nika Kvekveskiri 88' Bartosz Salamon 90'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Patryk Kun 19' Zoran Arsenić 30' Giannis Papanikolaou 68' Tomáš Petrášek 90'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Polska. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Lech Poznan stawi czoła Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Slask Wroclaw. Kolejno natomiast Raków Częstochowa z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Warta Poznań.

Coraz częściej liczni fani piłki nożnej śledzą bardzo fascynujące poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Złożone z utalentowanych napastników i obrońców piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy jak Nika Kvekveskiri Patryk Kun niejednokrotnie zaserwowały własnym stałym fanom wiele emocji. Zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi są nader zaciekłe, bardzo rzadko okazuje się, iż potyczki przynudzają. Nieustannie natrafiamy na książkowe asysty czy gole, nieczyste faule kończące się wielokrotnie żółtą kartką, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Dlatego więc warto oglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Lech Poznan i Raków Częstochowa z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Poznań.