Mecz Gornik Zabrze - Raków Częstochowa zakończony wynikiem 1-1

Gornik Zabrze - Raków Częstochowa, wynik końcowy 1-1. W dniu 2022-02-20 14:00 na obiekcie sportowym Arena Zabrze rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 22 pomiędzy Gornik Zabrze a Raków Częstochowa.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Gornik Zabrze i Raków Częstochowa wynik to 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: Piotr Krawczyk 4' 1-0 Krzysztof Kubica Ivi López 45' 1-1

Żółte kartki Gornik Zabrze: Adrian Gryszkiewicz 45'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Igor Sapała 57'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był Piotr Lasyk, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Gornik Zabrze zmierzy się już z Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Lech Poznan oraz Cracovia Krakow. Kolejno natomiast Raków Częstochowa z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia oraz Lech Poznan.

Coraz częściej wierni kibice śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Liczące się drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak Adrian Gryszkiewicz Igor Sapała często serwują wyborowym miłośnikom wiele wrażeń. Natrafiamy na brutalne faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika, niezwykłe asysty oraz gole zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają zaciekłe, bardzo rzadko okazuje się, iż są to widowiska nudne. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa. Udział takich drużyn jak Gornik Zabrze i Raków Częstochowa w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Arena Zabrze.