Mecz Raków Częstochowa kontra Pogon Szczecin dnia 2021-11-07 14:00 na stadionie Stadion Raków: wynik 0-0

Raków Częstochowa kontra Pogon Szczecin, wynik 0-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Raków Częstochowa oraz Pogon Szczecin wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2021-11-07 14:00 na stadionie Stadion Raków odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 14 pomiędzy Raków Częstochowa a Pogon Szczecin.

Gole strzelali:

Żółte kartki Raków Częstochowa: Tomáš Petrášek 47' Zoran Arsenić 66'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Rafał Kurzawa 85' Kamil Drygas 88'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Główny sędzia spotkania to Szymon Marciniak, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Raków Częstochowa stanie naprzeciw Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin oraz Nieciecza natomiast Pogon Szczecin podejmie Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk oraz Nieciecza.

Dzisiaj mnóstwo fanów futbolu z entuzjazmem śledzi starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Interesujące futbolowe drużyny z tej ligi oraz piłkarze jak Tomáš Petrášek Rafał Kurzawa raz za razem zapewniają własnym wiernym entuzjastom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Bardzo często obserwujemy wspaniałe asysty oraz gole, ostre sytuacje z faulem kończące się bardzo często żółtą kartką, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Potyczki pomiędzy drużynami są zagorzałe, nie często bywa, że są to mecze nużące. Dlatego też warto śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Raków Częstochowa oraz Pogon Szczecin oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Raków.