Dnia 2021-09-29 15:00 na stadionie Stadion Raków miał miejsce mecz Raków Częstochowa kontra Radomiak Radom - końcowy wynik 2-2

Dnia 2021-09-29 15:00 na obiekcie sportowym Stadion Raków rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 4. Zmierzyły się Raków Częstochowa i Radomiak Radom.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Raków Częstochowa a Radomiak Radom zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

 

Gole strzelali: I. Lopez 6' 1-0 Maurides 23' 1-1 D. Jakubik Maurides 72' 1-2 S. Musiolik 79' 2-2 F. Tudor

Żółte kartki Raków Częstochowa: G. Papanikolaou 31' I. Sapala 84'

Żółte kartki Radomiak Radom: L. Machado 37' D. Jakubik 68' M. Kaput 90'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Kos, Polska. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Raków Częstochowa stawi czoła Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw i Nieciecza. Kolejno natomiast Radomiak Radom z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Górnik Łęczna.

Coraz częściej liczni fani śledzą bardzo interesujące poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Interesujące drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak G. Papanikolaou L. Machado wielokrotnie gwarantują pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy zawodnikami są nader bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, że spotkania nudzą. Regularnie obserwujemy efektowne asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtej kartki zapewniające niesamowite przeżycia z meczu. Warto więc śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Raków Częstochowa i Radomiak Radom i ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Raków.